Březen 2013


Odpočívej v pokoji - Richarde Griffithsi ♣

29. března 2013 v 20:10 | Ametten |  Herci HP
Bohužel dnes zemřel významný herec Richard Griffiths. Skonal po operaci srdce v věku 65 let. Náš milý strýčku Vernone, vždy budeme vzpomínat na Vaše role - dobré i špatné, kladné i záporné. Na Vaši usměvavou roli v Pirátech z Karibiku, kde jste si zahrál rozmazleného knížete, a taky na všechny další.
Ve skutečnosti se pan Griffiths naprosto vymykal své roli strýce Vernona a pomohl třeba mladému Radcliffovi, překonat první problémy kariéry.
Vzpomínáme, budeme.Táta ♥

18. března 2013 v 20:40 | Ametten
Jsem ráda, že mám milujícího tátu a jsem ráda, že ho vůbec mám. Někteří svého tátu nenávidí, nebo ho nemají. Já mám svého tátu a vždy budu tatínkova holčička. Teď nepíšu jako Vicky, jako nějaká moje postava, ale teď píšu jako člověk, jako Ametten
Můj táta, je můj nejlepší kamarád. Pamatuji se, jak mě nechtěl pustit od klavíru, protože jako osmiletá jsem se nemohla a nemohla naučit takovou těžkou verzi Travička zelená. Pořád to nešlo a já už do toho chtěla desetkrát praštit, ale můj táta řekl: "Dokud se to nenaučíš, odtud se nehneš."
Teď jsem mu za to vděčná. Travičku zelenou umím dodnes, a dneska mu za to děkuji, děkuji mu za to, že to se mnou nevzdal, když já se sebou ano.
Nebo; pořád jsem si pletla tvrdá a měkká i/y. Tatínek mi na počítači připravil cvičení na doplňování a já doplňovala, doplňovala, až se ze mě kouřilo. Teď mu vděčím za to, že umím pravopis o hodně lépe, než třeba takoví moji spolužáci.
Můj táta všechno umí, všechno mi vysvětlí a na vše má vtipnou odpověď. Chybělo by mi, kdybych se jako malá holčička nemohla k němu přitulit. Vždycky mi zpívá nějakou písničku, anglicky - rockovou, to on má rád.
Vždy mi pomůže a ve všem mě podpoří. Když mu volám, má na vyzvánění písničku od Excalibur Light in the dark, kde jsou první slova: She is my life.
Ano, to je můj tatínek. Jednou mi řekl, že kdyby se mi něco stalo, byla by to kulka do hlavy.
Mám tě ráda táta a za nic - za NIC, bych Tě nevyměnila!


Všechno nejlepší Johny Kelly ♥

8. března 2013 v 8:00 | Ametten |  Kelly Family ♥
Dnes, 8. března má narozeniny můj oblíbený zpěvák z mé "nej" skupiny Kelly Family.
Johny, přeji ti vše nejlepší do dalších let, poustu krásných chvílí s tvojí ženou Maite a velkou úspěšnost ve zpívání.


Všechno nejlepší Kathy Kelly ♥

6. března 2013 v 8:00 | Ametten |  Kelly Family ♥
I dnes má narozeniny zpevačka z mé oblíbené skupiny Kelly Family.
Kathy, přeji ti do života všechno krásné, ať úspěšně dokončí studie tvůj syn Sean a ať máš hodně úspěchů ve zpívání.38. Synovec Smrtijeda - Velmi perný den 2/2

5. března 2013 v 19:29 | Ametten |  4.část - Synovec Smrtijeda

Prosím, každý kdo čte Vicky o koment. Opravdu to potéší a já budu vědět, že to mám opravdu pro koho psát. Prosím aspoň o šest komentů, jinak budu stávkovat. :)))

38. Synovec Smrtijeda - Velmi perný den 1/2

5. března 2013 v 19:28 | Ametten |  4.část - Synovec Smrtijeda

Prosím, každý kdo čte Vicky o koment. Opravdu to potéší a já budu vědět, že to mám opravdu pro koho psát. Prosím aspoň o šest komentů, jinak budu stávkovat. :)))

37. Synovec Smrtijeda - Stará jizva

1. března 2013 v 16:53 | Ametten |  4.část - Synovec Smrtijeda

Prosím, odpusťte mi chyby. Jsem nemocná, horečka atd. A jsem unavená. Proto když to bude slátaniny, tak mě prosím neukamenujte. Prosím o komenty. :))