Prosinec 2012Všechno nejlepší Angelo Kelly ♥

23. prosince 2012 v 9:12 | Ametten |  Kelly Family ♥
Dnes, den před Štědrým večerem, má narozeniny nejmladší zpěvák z mé oblíbené skupiny Kelly Family. Angelo, přeji ti štěstí, zdraví, lásku a spoustu radostných chvil prožitých s tvými dětmi.
Všechno nejlepší Joey Kelly ♥

20. prosince 2012 v 12:58 | Ametten |  Kelly Family ♥
Dnes 20. prosince, má narozeniny další zpěvák z mé oblíbené hudební skupiny Kelly Family. Joey, přeju ti hodně úspěchu ve sportu, ve hudbě, v lásce a spoustu prožitých chvil s tvými dětmi.
Ametten a Victorie

5. prosince 2012 v 15:55 | Ametten |  Drabble
Já a NikaV jsme obě koukaly do svých počítačů a psaly své povídky. Spala jsem u ní a ona pořád chtěla vědět, co má dát do Kate. Já psala svojí povídku.
"Ametten?" zeptala se a já koukla od monitoru.
"Ano?"
"Co má být v nové kapitole Kate?" zeptala se a hloubavě se zakoukala do monitoru.
Nic netušila, naprosto nic.
Když mi bylo čtrnáct, tak jsem omylem vypila pokusný lektvar. Stárla jsem, ale jen vnitřně. Navenek jsem byla pořád ta stará Victorie. Ano, já jsem Victorie Lestrangeová a když jsem u ní spala, psala jsem své příběhy.
Už když jí její maminka čekala, tak jsem věděla, že to je ona. Kouzlem jsem pozměnila její vizáž. Místo temně rudých vlasů a zelených očí, jsem ji přikouzlila modré oči a světlé vlasy. Abych nezapomněla na Harryho, přisoudila jsem jí brýle.
Když jí bylo osm let, přičarovala jsem jí nápad, aby začala psát příběh o sobě, který se ale nikdy neměl stát. I já se změnila. Místo tmavých, kudrnatých vlasů, mám světle hnědé a mé modré oči se přeměnily na modré se zelenkavým odleskem u panenky.
"Tak, co tam mám dát?" naléhala, když jsem se zahalila do svých myšlenek.
"Třeba to, jak Kate a Draca načapá Snape!" odpověděla jsem a při bratránkově jménu, se mi udělalo zle. Nechtěla jsem, aby moji identitu někdo zjisti a proto dělám, že neumím moc anglicky a pravopis.
Kate - totiž NikaV, měla před sebou velkou budoucnost i bez hůlky.

Všechno nejlepší Paddy Kelly ♥

5. prosince 2012 v 14:42 | Ametten |  Kelly Family ♥
I dnes má narozeniny můj oblíbený zpěvák z Kelly Family - Paddy Kelly. Také ti přeji vše nejlepší, hodně zdraví, lásky a spousty hudebních příležitostí!


Všechno nejlepší Maite Kelly ♥

4. prosince 2012 v 11:14 | Ametten |  Kelly Family ♥
Dnes má narozeniny další zpěvačka z mé oblíbené skupiny Kelly Family. Maite Kelly, přeji ti všechno nejlepší do dalších let, spoustu příležitostí ke zpěvu a spoustu krásných zážitků s rodinou.